Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet abbòl valami gáz...

Lehet abbòl valami gáz ha egy szemembe véletlenül két kontaktlencsét rakok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyet nem hallottam még, ezt azonnal észrevennéd. Akkor meg egyszerüen kiszeded öket és rendesen berakdo újra. Az elképzelhetetlen, hogy ne vedd észre, hogy egyik szemeddel sem látsz rendesen...
2012. okt. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet véletlenül kettőt berakni... nem egészen értem. Gondolom nem is maradna meg... kiesne.
2012. okt. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem gond.
2012. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, lehet. nekimész valaminek, mert mindenből kettőt látsz majd :-)


komolyan: szerintem nem tudod szúrós fájdalom nélkül viselni a 2 lencsét egy szemen. úgyhogy ha semmi más jel nem utal arra, h véletlenül kettőt raktál egybe, a szúrásból megtudod. amúgy nulla bajod lesz, csak szerintem nem látsz vele jól. meg hát összeragadnak.

2012. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most direkt megpróbáltam, az én lencsém nem marad meg a másik lencsén egyáltalán... pislogásnál kiesik azonnal.
2012. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült kettőt beraknom, nagyon torzított, szóval rögtön észrevettem. Úgy sikerült véletlenül, hogy azt hittem az elsőről hogy kiesett, de mégsem... :-D
2012. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!