Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontaktlencsét meg kell...

A kontaktlencsét meg kell szokni a szemnek, vagy van valami baj?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem meg 3 havi lencsét, sajnos nem egyforma a két szemem, így nem is volt más lehetőség... Tegnap délután betettem, és olyan furcsa volt. Sokszor látok benne homályosan, vagy hogy nem is látok egy ideig rendesen. Reggel mikor felkeltem borzasztó csipás volt a szemem, még ilyen sosem volt. Hagyjam a lencsét, mert nem bírja a szemem ezek szerint?
2012. okt. 5. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen lencse? Eleinte még szokni kell, ez normális, de különösebb gond nem kéne hogy legyen vele. Próbalencsénél is ilyen volt? Szóltál róla a dokinak?
2012. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jo a lencse görbükete szerintem ne hordjad addig amig az irvos megnézi a szemed ujra mert valoszinű kicsit begyulladt lehet nem birja a szemed azt a tárolo folyadékot sem ..mindenféleképp menj kérd orvos tanácsát csak ugy nem szabad lencsét venni
2012. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Doki írta fel, optikában rendelték nekem.

Nem tudom mi lehet a baj, a próbalencsével is volt hasonló, de mikor mondtam a dokinak, nem mondott rá semmit.

Arra én is gondoltam, hogy talán a görbülettel lehet baj...

Cilinderes a szemem, sajnos. Asztigmia. Délután kivettem, holnap ha felkelek, megint berakom, meglátjuk hogy lesz.

2012. okt. 5. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon régi ez a kérdés, de nekem most aktuális ez a probléma. Végül kiderült mi volt a baj?
2023. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!