Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Online rendelhetek más márkájú...

Online rendelhetek más márkájú kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy eddig boltban vettem meg a lencsémet, de szeretnék online rendelni. Nem baj, ha más márkájú lencsét veszek és nem olyat, amilyen márkájú eddig volt? Természetesen a szemem adatait tudom (görbület, átmérő, dioptria)
2012. okt. 26. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyat veszel, amilyet akarsz, bar nem artana eloszor probalencset beszerezned, mert lehet hogy a masik markat nem birod majd
2012. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem se rendelj egyszerre mondjuk 6dbot. mert ha nem jó,akkor buktad,mind a 12dbot

de baj nem lehet szerintem.én is neten rendelek, és nem mindig ugyanolyat

2012. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már jártam úgy hogy másfajtát rendeltem, ugyanolyan adatokkal, csak az anyaga volt más, és nem lett jó. Pontosan 3szor jártam így, azóta inkább nem is kísérletezek:D De talán nem mindenki ilyen szerencsétlen, hogy nem bír másfajta anyagot a szeme.
2012. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg az eOptikát: [link] Tudsz szűrni a kontaktlencsék között alapanyag, görbület, dioptria meg még csomó más szerint is, úgyhogy megtudod találni az olyan lencséket, amik a jelenlegiddel egyező anyagúak és görbületűek. Én imádom őket, mert gyorsak, pontosak és olcsók is.
2012. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!