Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét (High End...

Lézeres szemműtét (High End Lasik) után mennyi idő alatt áll be a végleges látásélesség?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz egy hete, hogy elvégeztettem (10.26) és nagyon nem vagyok vele megelégedve! Igaz, hogy mindkét szemem kb. 7 -es volt, de szerintem ebben az állapotában még min. 1,5 dioptria van rajta. Türelmetlen vagyok, és ez így természetes? Vagy beleeshettem a kevés százalékba, akiknek nem lett jó? Tapasztalatok?
2012. okt. 31. 06:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a mütétet végzö orvostól kell megkérdezni - ugyanis lehetséges, hogy egy menetben nem lehetett megoldani, de az sem kizárt, hogy tényleg azok közé tartozol, akinek nem lesz jobb a végeredmény.

DE erre válaszolni CSAK egy orvos tud alapos VIZSGÁLAT UTÁN.

2012. okt. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anyunak azt mondták, hogy 6 hétig igazodik a szem, addig nem is érdemes új szemüveget csináltatni.
2014. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!