Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek ciki "csak divatbó...

Szerintetek ciki "csak divatból" dioptria nélküli szemüveget hordani?

Figyelt kérdés
Nem azokra a divatkeretekre gondoltam, hanem egy normál szemüvegkeretre.
2012. nov. 3. 18:41
1 2
 1/19 anonim válasza:
Miért lenne ciki?! Ha valakinek az tetszik..
2012. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
inkább örülne neki az illető hogy nem kell semmilyen segédeszközt használnia a mindennapjaihoz. Akkor mankót miért nem hord, csak úgy divatból?
2012. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érthető, ha valakinek tetszik, de azért ez akkor is a páwaság netovábbja...:) Ettől függetlenül hordd, ha neked tetszik!:)
2012. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mostanában készülök ilyet venni.

17F

2012. nov. 3. 18:53
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én tokán vágnálak, ha meglátnálak ilyenben. Bezzeg én szenvedjek a szemüveggel, köszönöm a géneimnek...
2012. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ciki és a szemüvegesek kigúnyolása.

Ha ezt vesszük akkor járhatnál mankóval is vagy rakhatnál fel fogszabályzót is.

2012. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
15:40 Mégis miért lenne a szemüvegesek kigúnyolása??? És szerintem a szemüveget ne keverd össze a mankóval mert egyáltalán nem ugyanaz. A szép szemüvegkeret nagyon tud öltöztetni, egyszerűen imádom a jó szemüvegkereteket, olyan szépek és sok embernek jól tudnak állni.
2012. nov. 4. 15:56
 8/19 anonim ***** válasza:
A szemüveg segédeszköz, a mankó is...
2012. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
15:57 NEM IGAZ HOGY ÁLLANDÓAN EGYESEK A MANKÓHOZ AKARJÁK HASONLÍTANI!!!!!!!!!!!!! NE MOND NEKEM, HOGY EGYESEKNEK NEM ÁLL JÓL A SZEMÜVEG!!!!!!! Amúgy bocs, hogy kiabáltam csak nagyon mérges vagyok még ezek után is. Amúgymeg olvastam a gyakorikérdeseken, hogy más is szeretne dioptria nélküli szemüveget viselni. MÁR CSAK AZÉRT IS VESZEK MAGAMNAK EGY ILYEN SZEMCSIT, ÉS EGÉSZNAP ABBA LESZEK. És jobban fogom érezni tőle magam.
2012. nov. 4. 16:23
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Egyeseknek meg jól áll a mankó...
2012. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!