Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Úgy érzem valami belement a...

Úgy érzem valami belement a szemembe hogyan szedhetném ki?

Figyelt kérdés
Az egyik este valami elkezdte szúrni a szemgolyómat akár hogy próbálom sehogy nem tudom kivenni azt a valamit. Fent van a szemhéjam alatt de nem tudom mi az mert nem látom. Próbáltam pár módszert pl: vízbe pislogni,zsebkendővel kiszedni de nem sikerült. Lehet hogy szemészet a vége? Viszont attól parázok hogy elveszítem a látásom. Mindez a bal szememmel történt. Segítsetek.
2012. nov. 4. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
fogj egy poharat, tedd tele vízzel, és pislogj bele. Ha nem jön ki, irány a szemészeti ambulancia.
2012. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vízbe pislogást sokszor kell megismételni. De nincs olyan felnőtt körülötted, aki a szemhéjat felhúzva, kicsit kifordítva megnézné?
2012. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj sirni, forgasd a szemed minden felé és dörzsölgesd, így ki kell hogy jöjjön, vagy lehet már rég kijött, csak megsértette a szemed ezért érzed még mindig. De akkor meg pont nem kéne piszkálni. A víz meg tele van baktériumokkal..
2012. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget elmegyek a szemészetre.
2012. nov. 5. 08:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ment semmi a szemedbe, hanem árpa készülődik rajta, ezért nem jön ki.
2012. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Benne volt a szemembe egy mikroszkópikus valami kiszedték köszönöm az eddig segítséget!
2012. nov. 12. 17:42
 7/7 anonim válasza:

Nem tudom miért de én ha ilyen helyzetbe kerülök és ha van esély rá alszom egyet és jobb esetben mire fel ébredek vagy nem fáj és kijött vagy még a szememben van de ott ahol a csipa is szokott lenni szóval könnyedén el tudom távloítani.

Nekem eddig bejött, egy próbát meg ér :)

2013. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!