Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaklencse problémák?!

Kontaklencse problémák?!

Figyelt kérdés

.volt egy havi próbalencsém az optikából amiért 3000ft-ot fizettem +az ápoló folyadékért 1890-et . ezzel nincs semmi baj, viszont nagyon sokan irták, mondták, hogy interneten rendelve jóval olcsóbb, amit én is látok, de olyan sokféle van, hogy nem tudom melyik lenne a legmegfelelőbb számomra :S nekem a próbalencsém lágy, szilikon hidrogél volt. Tehát vmi hasonlót szeretnék havi , vagy 3 havi kiszerelésben, és természetesen jó áron.

Válaszod előre is köszönöm! :)


2012. nov. 5. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy neten rendelj tudni kell a lencse márkáját, fajtáját, görbületet, dioptriát.

Mondjuk az is fura hogy 3000 ft-ért adtak egy próbalencsét, mikor az ingyenes kell hogy legyen. Legalábbis nekem mindig ingyen adtak, mondták is, hogy ezért nem kérhetnek pénzt sehol.

2012. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Erre a próbalencsére kíváncsi lennék, de lehet, elírta. :)


Az én lencsém havonta 2300, a folyadék 1500 körül van. Neten én még nem nagyon néztem utána, de utánakérdeztem más optikában: persze, drágábban adta volna. Szóval, megkérdezheted először más optikában is, neten is utánanézhetsz, azután már csak döntened kell. :)


Talán ez:

[link]

Ez havi, szilikon hidrogél. :)

2012. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hm.. bánom h én cilinderes vagyok egy szemre ha napi lencséket veszek egy hónapra legalább 7 ezer..:S
2012. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!