Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van itt aki ezt a kontaktlencs...

Van itt aki ezt a kontaktlencsét viseli? (i wear xr supreme multiple days)

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?
2012. nov. 10. 19:46
 1/4 anonim válasza:

Én nem viselek se kontaktlencsét, se szemüveget, de rossz a szemem. Hanem szemtornázom. Ajánlhatnám Neked is ezt?


[link]


(Bocsi, de nem tudom, hogy lehet linket írni!)

2012. nov. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hű, mégis megtanultam (hogy hogyan lehet linket írni)!

(Ugyanaz vagyok.) =D

2012. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én jelenleg nem ezt hordom, de hordtám már és teljesen meg voltam vele elégedve. a sima iwear basic-hez képest jóval lágyabb, tehát eleinte macerásabb vt betenni, de sokkal kényelmesebb is :)
2012. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

első;köszi, tényleg jó az az oldal, bár nem hiszem hogy lenne erre energiám, és már azért elég rossz a szemem, úgyhogy muszáj hordanom szemüveget, vagy kontaktlencsét:)

második; nekem is most ilyen van, és nagyon jó:)

igazából azért tettem fel a kérdést, mert még a legelején, amikor hozzá kellet szoktatnom a szemem, akkor egyszer szúrt, és kiszáradt, vagy nem is tudom...

és megijedtem, mert már előtte vki azt mondta, hogy ez nagyon rossz lencse.

Te miért váltottál át másikra?

2012. nov. 30. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!