Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi történik ha az egynapos...

Mi történik ha az egynapos kontaktlencsémet holnap is hordom?

Figyelt kérdés
Nem akarom, csak még sosem próbáltam ki, és nem tudom pontosan miért nem lehet.
2012. nov. 14. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, és megtudod.
2012. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én már aludtam benne meg hordtam 2-3 napig, száraz volt már a végén a szemem, az tény hogy nem hiába az a neve hoyg egynapos. Én többször hordtam 2 napig meg benne aludtam és kicsit bevágta a szememet , ezt csak felnagyítva spéci műszerrel látta szemorvos. Utána szemüveget kellett hordanom félévig emiatt de most már újra lencsézek de havis van és nincs vele semmibaj. Ezeknek is van szavija csak egy bizonyos ideig látja el oxigénnel a szemet ha túlhordod már kevésbé adja meg azt a komfortérzetet és nyilván nem tesz jót a szemednek.
2012. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

inkább vegyél havit,olcsóbban jössz ki

2# talán nem kéne benne aludni:D nem olyan nagy művelet kiszedni.de mindenki maga tudja,hogy cseszi el a szemét

2012. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két napos lesz.
2012. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egynapos lencse kiszárad ha bennehagyod a szemedben, és ez felsértheti a szemed, ami komoly gyulladáshoz vezethet.

Ha kiveszed a lencsét estére akkor meg folyadékba kéne rakni, de az egynapos lencsét nem erre találták ki, szétázik benne és cseppet sem lesz jobb. Haverom próbálkozott ezzel, a 2. napon a szemében szakadt szét icipici darabokra a lencse, egész nap a darabokat szedegette a szeméből... hát.... inkább vegyél havi lencsét, azzal ilyen gondok nincsenek, olcsóbb is.

2012. nov. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A majom válasza:
Másnapos lesz.
2012. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!