Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan győzzem meg a barátnőme...

Hogyan győzzem meg a barátnőmet hogy hordja végre a szemüveget?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek elég rossz a szeme, -4-es a szemüvege de nem hajlandó hordani. Állandóan szenved, nem látja a buszokat, nem ismeri fel az embereket az utcán és ennek ellenére sem képes feltenni. Szerintem jól néz ki szemüvegben is, de akármit mondok, vakoskodik tovább. Már nem tudom, mit csináljak, annyira rossz és úgy sajnálom, hogy nem lát.
2012. nov. 30. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

hát, ha így folytatja teljesen tönkremegy a szeme. ezt el is mondhatod neki, meg ha tényleg szenved, elég nagy hülyeség nem viselni. komolyan, akkora baromság nem hordani a szemüveget, mert hogy "rosszul áll"...

állandó fejfájása is lesz majd tőle, meg hát teljesen elromlik a látása, a végén meg semmilyen szemüveg nem lesz majd jó neki, aztán aláírni se fogja tudni a papírokat, csak egy x-et rak. nem jó dolog a látásunkkal játszani.

amúgy, feltalálták a kontaktlencsét, fogadok az meg túl nagy macera lenne XD

2012. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is pont -4es a szemem úgyhogy tudom miről van szó.

Nekem kontaktlencsém van mert nem szeretem a szemüveget. Kicsit cikinek érezném ha nem ismernék fel vkit az utcán mert az illető lehet h nem tudná h nem látok szinte semmit élesen.

2012. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

volt régebben kontaktlencséje, de nagyon száraz a szeme és ezért nem bírta sokáig hordani..

el fogom rángatni másik szemüveget csináltatni, mert ez már nem normális.

2012. dec. 1. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!