Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kancsalság látszik kontaklen...

A kancsalság látszik kontaklencse alatt is?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt nekem is jó lenne tudni én is kancsal vagyok :=(
2009. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, biztos hogy látszik, mivel a kontaktlencsét csak ráhelyezed a szembogárra.
2009. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem a szemüveg kihúzza, a lencse viszont nem... szóval a válasz igen, bár hallottam olyat, akinek a lencse is korrigálta
2009. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13 éves korom óta hordok kemény kontaktlencsét, magas dioptria és kancsalság miatt. Többször műtötték még a szikés rendszerrel, de nem sokat javult. Ha bent van a lencse egyáltalán nem látszik, hogy kancsal vagyok, igenis szépen kihúzza, de csak a kemény lencse.
2009. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is kancsal vagyok, de a látásom mindkét szememre tökéletes. Régen volt egy kancsalsági műtétem, de azóta sajnos megint előjött a kancsalság (habár nagyon kis fokú). Voltam dokinál, aki prizmás szemüveget írt fel és azt mondta, ilyen jellegű problémát kontaktlencse nem old meg. Akkor ez most hogy van? Mégis lehetne kontaktlencsém?
2010. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húha én nem tudom sajna ez hogy működik manapság..
2010. máj. 22. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!