Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez normális jelenség?

Ez normális jelenség?

Figyelt kérdés

Akarattal tudom szűkíteni és tágítani a pupillám.

A környezetemben senki nem tudja és a neten is kerestem de nem találtam semmi olyat ami magyarázatot adna erre.


2012. dec. 10. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire normális de ezt én is tudom már gyerekkorom óta.
2012. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt hogy kell érteni? Állsz a tükör előtt, nézed a saját szemed, és úgy változik a pupillád mérete ahogy akarod?

Ezzel én is játszottam gyerekkoromban, de azóta eszembe sem jutott csinálni. Szerintem ezt mindenki tudja ha koncentrál, csak nem is próbálták soha, és rávágják hogy nem tudják (mivel tanulták hogy mi alapján változik a pupilla mérete, de a tankönyvekben nincs benne a tudattal befolyásolás :))

2012. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
barki tudja valtoztatni a pupillameretet, meg a kornyezetedben is. kerj meg valakit(lehetoleg negyven ev alatti, nem kabitoszer befolyasa alatt allo egyent), hogy elobb fokuszaljon kozelre, majd tavolra, es kozben figyeld a szemet. na mi tortenik?:O :)
2012. dec. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!