Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Cukorbetegség, vagy normális...

Cukorbetegség, vagy normális jelenség?!

Figyelt kérdés
Voltam már kivizsgáláson, az eredmények normálisak voltak.De mégis aggaszt az, hogy mért esek össze akkor, ha nem reggelizek. A dokim annyit mondott ez korral jár,előfordul. Évente kb. 5x,6x van ilyen. Pl. ma is,minden reggel eszek,csak ma vércukor mérésre kellett mennem,és így nem ehettem.A védőnő a suliba azt mondta,hogy hirtelen leesik a cukrom,ha nem eszek.Lehet ez ellen tenni valamit?Köszi a válaszokat L/19
2012. jan. 20. 13:49
 1/4 bánomisén ***** válasza:
Igen, lehet. Egyél. Ha elmész otthonról, legyen nálad mindig egy kis csoki, cukor, vagy édes keksz, és ha leesik a vércukrod, egyél belőle. Nem te leszel az egyetlen a világon, aki csokival a táskájában mászkál, minimum ketten leszünk :-)
2012. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az eredmények normálisak, akkor nem vagy cukorbeteg. Reggeliz mindig és nem lesz baj.
2012. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:))..még majd próbálok vércukor mérésre menni,csak múltkor sem sikerült mert összeestem.:/
2012. jan. 21. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is cukorkákkal járkálok, ugyanis ébredés után fél-1órával egyik pillanatról a másikra erős éhségérzet jön rám,és csak a cukorral tudom elkerülni,hogy ne essek össze(hiába reggelizek,nem segit)
2012. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!