Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Este elalvás előtt szorongás,...

Este elalvás előtt szorongás, "légszomj", izzadás, zsibbadás. Kezdődő pánikbetegség?

Figyelt kérdés
Csak este és elalvás előtt,és csak akkor ha egyedül vagyok..:-(Stresszes időszakban általában minden nap,de van hogy 1-2 hétig semmi..ez pánikbetegség?
2010. jan. 10. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pánikbetegség.
2010. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
simán csak ideges vagy(nálam is ugyanez volt)
2010. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik.Próbáld magadnak bebeszélni,hogy jól vagy,pánikba még senki nem halt bele.Meg fogod csinálni.
2010. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és van mégegy dolog,hogy mikor félálomba kerülök rögtön felriadok,iylenkor végigfut az egész testemen egy zsibbadás szerü érzés..utána már eltudok aludni de ez az első felriadás mindne nap megvan.
2010. jan. 10. 20:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen általában elkezdem magam nyugtatni hogy nincsen semmi bajom,mindjárt elalszok,nincs mitől félnem+ kinyitom az ablakot.. mit tehetnék még? ezzel miylen orvoshoz lehet fordulni?
2010. jan. 10. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony pánikbetegség. Ha nem akarsz gyógyszereket szedni rá, meg kéne tanulnod speciális légzéstechnikákat, relaxációs módszereket, valamint egy pszichológus vagy pszichiáter segítségével megkeresni az okát, és megszüntetni/feldolgozni, ellenkező esetben nagyon el tud durvulni.
2010. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Van itt még valaki?
2022. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök,már kb. 10 éve de mostanába nagyon erős.Bármennyire is álmos vagyok és próbálnék elaludni,elalvás pillanatában felriadok és lezsibbadok.Aztán van hogy ez miatt napokig fent vagyok
2023. aug. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!