Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha nappal, de főleg este...

Néha nappal, de főleg este rám jön egy fulladásos roham! Ez olyan mint ha nem kapnék levegőt! És ettől megijedek és pánikolok! És ilyenkor ki ver a víz, izzad a tenyerem, és hányingerem van! 22hetes terhes. Ez a pánikbetegség?

Figyelt kérdés
De sajnos ez nem minden!Van úgy ha be kell vennem,egy gyógyszert magne b6,rá parázok hogy rosszul leszek,fulladni fogok és már meg is van a baj!De van úgy hogy csak ülök és egyszerűen rám jön 1ilyen pánik és félek hogy megfulladok!De van olyan időszak amikor elmúlik,de aztán vissza jön!Ebbe már lassan bele örülök!Ez lenne a pánikbetegség??
2010. jan. 22. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem mentél el eddig egy pszichológushoz majd az megmondja mi a bajod,de kb az lehet amit írtál
2010. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezen már én is átestem,valóban lehet pánikbetegség,én voltam orvosnál anno,de szervi elváltozást sehol se találtak.Az az igazság elég sok minden kihozhatja.Nálam az évek alatt gyülekezett problémák. /családi tragédia,tönkrement házasság stb../ Egy ideig mig az ember csak magába örlődik,vagy fél valamitől,aztán egyszer csak reagál a tested.1 évig szenvedtem,már olyan szinten,hogy nem mertem egyedül maradni a lakásba,vagy pl zárt ajtónál fürödni,mert attól féltem,hogy megfulladok.Kaptam nyugtatót,amitől elmultak ezek a tünetek,de borzasztóan kába voltam,a gyerekeket is alig birtam elrendezni.Nekem ezt depresszionak mondták.Aztán tükőrbe néztem és eldobtam a gyogyszert,nem sajnáltattam többet magam,és önszántamból talpra álltam.Azóta nincsenek ezek a tünetek. Ezzel azt akarom mondani minnél jobban félsz a fulladástól annál jobban urrá lesz rajtad.

2010. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
99%, hogy az, nekem is ilyen. Sőt, van hogy még rosszabb. Keress fel 1 pszichiátert és ha nem akarsz gyógyszert szedni, akkor szerintem fog jó pszichoterápiát javasolni, megmutatni, gyakoroltatni veled ,amitől megnyugszol(elvileg).
2010. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is voltak ilyen pánik rohamaim. Amikor éreztem, hogy kezdek fulladozni, kimentem a friss levegőre, nagyokat lélegeztem, próbáltam a gondolataimat másra terelni, vagy beszélgetni a párommal, fiammal. Szegények csak néztek, hogy mi bajom lehet, mert normálisan leírni sem tudtam a tüneteimet. (Ha éjszaka riadtam fel, akkor bekapcsoltam a tévét, vagy sétáltam egyet.)

Szerencsére már elmúlt, nekem csak egy pár hétig jött elő. (olyan 20-25 hét között). Most 34 hetes vagyok, és minden OK. Várj egy kicsit, hátha te is jobban leszel, gyógyszerek nélkül is!

2010. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!