Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha elmegyek optikába, hogy...

Ha elmegyek optikába, hogy megtudjam milyen kontaklencsére lenne szükségem akkor ott kell megvennem a lencsét is vagy lehet "csak" vizsgálatot kérni?

Figyelt kérdés

Csak mert neten rendelve, lényegesen olcsóbban lehet megvenni a lencséket.

Ha van ilyen lehetőség kb. mennyibe kerül a vizsgálat

pl. ofotért, vision express stb.


2012. dec. 14. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el szemészetre ingyen van, és tuti nem kell megrendelni semmit.
2012. dec. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Vannak helyek, ahol ingyenes a szemvizsgálat, de csak az optikus tudja megmondani, neked melyik lencsére van szükséged (mennyire lélegzik alatta a szemed stb).

Mellesleg hibás lencsét is csak itt cserélnek (néha van, hogy kibontod a dobozt és alapból szakadt a lencse), a webshopból nem.

Én a Tiszafalvi Optikába járok már egy jó ideje, és ott mindig ingyenesen vizsgálnak.

A Vision Expressnél pedig igényelned kell törzsvásárlói kártyát, és csak akkor ingyenes. Amúgy 2-3000 Ft

2012. dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

eOptikából rendelnék. Szerintem ők megbízhatók.

Úgy tudom sztk szemészeten nem csinálnak olyan vizsgálatot ami a gürbületet mutatja.

Ott csak szemüveghez szükséges vizsgálatokat végeznek.


De javítsatok ki ha nem így van!

2012. dec. 15. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!