Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért van ez a látásommal?

Miért van ez a látásommal?

Figyelt kérdés
Hali nyáron elég nagy stresszeken és 2 depresszión estem keresztül, de még mostanába is van olyan hogy ha sokat gyalogolok, biciklizek, akkor utána mikor hazaérek úgy látom a falat hogy mintha 1 pontba mennének, olyan mintha a fal távolodna. Meg a járolapunkon is vannak kicsi fekete pöttyök, úgy látom mintha 1 pontba menmének pont ahova nézek. Ez lehet szemprobléma, vagy csak a sok stressz hozta ki mindezt és megmaradt? sokat gépezek esténként a sötétbe mikor be van csukva a szemem akkor fehér fényeket látok ide-oda uszkálni...
2013. jan. 7. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szemészeti vizsgálatra menjél el!
2013. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jajjaj nekem azt mondták hogyha valaki sötétben és csukott szemmel is ilyen kis villanó fényeket lát az azt jelenti hogy a azemnek az üvegtestje összeesik (asszem összekocsonyásodik vagy mi de nem is az a baj mert attól még valaki simán lát) hanem hogy leválik az ideghártyáról, vagyis kezd és azt rángatja.

jobban így nem tudom elmondani, de ez okozhat vakságot, ezért el kell menni szemorvoshoz hogy ezt megelőzzék

attól vannak a fekete pöttyök is, vagy mert az üvegtestben a lötyiben összeálltak fehérjeszálak (asszem azok) vagy mert már kezd leválni a retina és azokon a helyeken elpusztultak a látósejtek.

de menj el dokihoz mert lehet ártalmatlan is. ha csak olyan fehérjeszálak vagy mik akkor arra van gyógyszer hogy ne legyenek

2013. jan. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mii? :(
2013. jan. 8. 09:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az első válaszoló vagyok! Igaza van a második válaszolónak. Ezt sajnos én is tudom amit leírt. Engem ilyen tünetekkel sürgősséggel fogadtak a szemészeten, úgyhogy kapd magad össze és menj el. Nem kell ilyen esetben időpont. Inkább potyára menj, mint hogy baj legyen.
2013. jan. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja csak hogy a sürgősségin is 2x voltam mostanában ájulások miatt és már ismernek :( Meg ha időpontot kérnék akkor meg max tavaszra adnának, a házi orvosomnál is sokszor voltam még a depressziós időszakomban és soha nem talált semmi bajt. És az utobbi időkben ezek miatt hiába megyek nehezebben hiszi el :(
2013. jan. 8. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
A szemészetre menj el. Beutaló nélkül elfogadnak ilyen tünetekkel.
2013. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pff ezek ? -_-" De holnap bemegyek.. Akkor ne a kartonzóba hanem egyenest a szemészetre?
2013. jan. 8. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
A kartonozóba kell elöbb menni, és megmondani sürgősségi ellátásra van szükséged. Elvileg nem faggathat tovább.
2013. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!