Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 8 év folyamatos kontaktlencse...

8 év folyamatos kontaktlencse használat után újra szemüveg?

Figyelt kérdés

8 Éve kontaktlencsere váltottam a szemuvegrol az utóbbi időben viszont begyulladt a szemem a lencsetol ezért csinaltattam szemüveget is a lencse mellé(a terv az hogy munkában lencse otthon szemüveg)

Viszont nembirom elviselni magamon,amíg egy pontra nézek mereven pl tv nincs gond de amint megmozditom a fejem vagy járkálok rögtön elkezdek szedulni plusz a perifériában is nagyon zavaró.javulni fog ez az idővel és szenvedjek vele?Elég erős amúgy az egyik 4.5 os a masik 3as korul.



2013. jan. 8. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg fogod szokni. Nem szabadott volna 8 évig csak lencsét használni. Eddig is kellett volna hogy legyen szemüveged. Ha náthás vagy, ha lázas vagy akkor nem használhatsz kontaktlencsét. 8 évig egyszer se voltál beteg?


Én úgy használom hogy itthon szemüvegben vagyok, ha megyek dolgozni vagy szórakozni akkor kontaktlencse.

2013. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem ez ujdonsàg hogy nem hasznàlhatom ha beteg vagyok..

A szemèsz is tudott rola hogy 8 ève van mègse vetette fel hogy a nàtha kizàrò ok lenne.

2013. jan. 8. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem se kizáró ok a nátha. a kötőhártya-gyulladás már inkább.
2013. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia en es kb 7 éve csak kontaklencset hordok es tegnap ota van szemuvegem. Nagyon fura es faj is a szemem benne de most csak a szemüveget fogom használni pár hétig hátha hozza szokik a szemem
2014. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!