Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaklencse vásárlás netről?

Kontaklencse vásárlás netről?

Figyelt kérdés
sziasztok!ma voltam szemészeten,3 éve vagyok szemüveges,az a lényeg hogy a sport miatt kéne nekem kontaklencse, és a doki mondta is, hogy természetesen hordhatok.Szerdán megyek, hogy a lencsés doki megnézze a szemem.Viszont állítólag másfél hónap alatt érkezik meg és 25E-ft egy havi.Néztem itt neten kontaklencsés kérdéseket és láttam, hogy sokan írtak egy kérdezőnek, hogy külföldről rendelnek sokan és hogy megbízható, meg minden...de anya szerin ne rendeljek mert kitudja mi meg..stb..stb..tud valaki valami tanácsot adni evvel kapcsolatban?

2013. jan. 7. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha másfél hónap mire elkészül és 1havi(?) 25ezer akkor neked gondolom valami speciális lencse kell, mert egy átlag lencse optikában sem kerül ennyibe. Szóval nem valószínű hogy neten tudsz ilyet rendelni. Persze megnézheted, ha már tudod milyen kell, és talán találsz valahol olcsóbban. Én is már évek óta netről rendelem a lencséimet. Ugyanaz mint amit optikában adnak, csak sokkal olcsóbb. Nekem fél éves adag kerül 11ezerbe.
2013. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kevesen rendelnek külföldről. Én neten rendelem mert olcsóbb és ugyan azt kapom. Az én anyám is mondta hogy ne rendeljek netről mert ki tudja hogy jót küldenek e vagy tényleg azt küldik e, de nekem még nem volt rossz tapasztalatom.

Nekem vizsgálat után 1 héten belül meglett a lencse és ha a boltban venném akkor havi 5000-re jönne ki.

Neked valami speciális lencséd lesz ha tényleg ilyen drága.

2013. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

semmi komoly baja nincs a szememnek..csak nem láttok jól messzire ill. a bal szemem rosszabb

bal: 3.25( kicsit sokat romlott)

jobb: 2.75 ( nem romlott)


hiába mondom a szüleimnek, hogy már sokan mondták, hogy netről jó de hát hiába.ráadásul én a kereszt anyámmal és anyámmal élek..és kereszt anyám meg egyáltalán nem is akar nekem kontaklencsét..: //.csak mondtam hogy edzés miatt kell nekem..és azért engedte meg.

2013. jan. 8. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg semmi speciális nem kell akkor téged az optikában nagyon át akarnak verni, egy sima dioptriás jobb fajta lencse sem kerül többe 10ezernél. Milyen görbület kell? Azt tudod milyen márkát akarnak rendelni neked? Ennyiért nehogy megvedd... kérd el a vizsgálati papírjaidat és tényleg neten rendelj. Ugyanazt kapod ott is. Nem kell külföldről rendelni, sok magyar webshop van.
2013. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerdán voltam szemésznél és jövöhét szerdán kapom meg az elsőt 3ezerért amúgy ingyen lenne csak a folyadék miatt kell ennyit fizetni..azt mondták hogy 3 hónapra fogom a 2.-at kapni és az pedig 15 ezer ft lesz
2013. jan. 13. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!