Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mióta megtudtam hogy szintéves...

Mióta megtudtam hogy szintévesztő vagyok azóta nehezebb megkülönböztetni a szineket hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Tavaly megtudtam hogy szintévesztő vagyok és utána egyre bizonytalanabb voltam a szinekben pl ma a rubik kockán nem tudtam megkülönböztetni a narancssárgát a zöld-től(le volt kicsit kopva róla a festék)de ha nincs lekopva akkor megtudom de nehezebben mint edig.

És elvileg kiskoromban(6-7 évessen) a kéket rózsazsínnek mondtam most azzal már nincs gondom de már megin kezd felcserélni.

Ja meg hogy rendszergazda, vagy programozó lehetek attól?



2013. jan. 17. 18:38
 1/3 anonim válasza:

Gondolom rájátszol, hogy "mi van ha tényleg nem tudom", "Talán akkor ez se az?", "Ez tuti másik lesz ha használom :(".... Bemeséled magadnak és rosszabb... Mikor Pánikrohamom volt bemeséltem magamnak utána lehet, hogy a szívemmel van baj... 4napig nem tudtam aludni amit lefeküdtem minden bajom volt, magas vérnyomás, magas polzus, leizzadtam, nyugtalan voltam, stb...

Nem oylan vészes betegség nem kell megilyedni Tőle, és ne fújd fel ^^


Programozóknak szám/betű sorok kellenek, rendszergazdának Tudás a Géphasználathoz, ha elromlik kijavítsa, ha valaki elfelejti a jelszavát újat adni Neki.... Tudtommal nem kell oda semmi színmegkülönböztetési tehetség. Nem kell ráparázni :D

2013. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 20. 23:19
 3/3 A kérdező kommentje:
meg igen volt olyan mikor szivatnak hogy "Na ez milyen szín?" és akkor mondom az milyen színű de csak magamban mert félek hogy nem az de az a szín volt
2013. jan. 20. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!