Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsések! Mit tegyek...

Kontaktlencsések! Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Elég erős dioptriám van, így nem tudok csak úgy szemüveg vagy kontaktlencse nélkül lenni. Ha uszodába megyek, (sajnos eddig elég ritkán), akkor úszószemüveget szoktam felvenni, de abba MINDIG belefolyik a víz 2 percenként. Ha nem teszek be lencsét, akkor nagyon nem látok, szemüveg ismételten nem jó a vízbe. Ha így is úgy is belefolyik az úszószemüvegbe a víz, és nem veszem fel, akkor létezhet olyan, hogy a víz kimossa a szememből a lencséket?
2013. febr. 12. 10:08
 1/5 anonim válasza:

Én is kontaktlencsés vagyok.Én egyszer az aqua parkba próbáltam ki,csúszdázások alkalmával...nem mosta ki.Mondjuk sokszor becsuktam csobbanáskor,de volt hogy nem sikerült.

Próbáld ki amúgy is cserére szoruló lencsével.Nekem havi lencsém van,úgy próbáltam mikor már lejárós volt..az új lencsét a biztonság kedvéért elvittem :)

2013. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha becsukod a szemed akkor nem tud kiesni a lencse. :)
2013. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vízben nem szokás nyitott szemmel úszkálni, az sehogy sem egészséges... ha meg becsukod a szemed akkor semmi baja nem lehet a lencsének.
2013. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. febr. 14. 08:21
 5/5 anonim válasza:
Ezek hülyék! Ilyen válaszokat egyik azt mondja hogy csukd be akkor nem megy bele, de akkor nem látsz a másik aztvmondja hogy rakd be a kontakt lencsét, ne csináld nem a vízbe való. Csináltass dioptriás úszószemüveget, az arra van.
2015. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!