Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szintévesztő vagyok. De nem...

Szintévesztő vagyok. De nem tudom annak melyik tipusa. Hogy tudnám ezt kideriteni?

Figyelt kérdés
Jó lenne tudni milyen szintévesztő vagyok,hogy megértsem miként is látok,mint más,hogy szükséges e a szemüveg használata.Aki tudna segiteni,az irjon.Köszönöm!

2013. márc. 11. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szemorvos (oftamologus/ ilyenekért is van kitalálva.
2013. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát itt hogy látod a szineket? A kérdés kockája ződ, alatta kék. Imitt-amott vannak behajtani tilos kis táblák is.


De az első válaszoló írta a tutit.

2013. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt csináld végig:


[link]


Majd mond meg melyiket nem tudtad azonosítani helyesen (a leguccsót ha nem látod nem baj, mert az tényleg értelmetlen ábra, annál a rendes színlátok nem látnak semmit).

2013. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az első képen láttam a 12 est

A másodikon láttam a 2 est

A harmadikon a 8as helyett 3 mast láttam

A negyediken az 5os helyett 6 ost láttam

Az ötödiken láttam 16 ost

A hatodikon a 29 helyett 7O est láttam

A hetediken láttam a 45 öst

A nyolcadikon meg ugye nincs semmi


Köszönöm,hogy segit

2013. márc. 12. 22:41
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és csak még annyi hogy a negyedik képen hatost tippeltem de valójába azt allig láttam az alső részét a tetejét már nem szóval az csak tipp volt
2013. márc. 12. 22:43
 6/11 anonim ***** válasza:
A 3 fő alapszínt látod az életben? Piros, zöld, kék? Ha igen, akkor nem vagy reménytelen helyzetben, ugyanis színes lencsével korrigálható az a probléma, amikor csak a köztes árnyalatokat nem látod. Tehát színes lencsével fel tudják erősíteni a te általad fakónak látott színeket. Szerintem ezeket az eredményeket ird ki magadnak, valamint a weblap címét, és mutasd meg egy szemorvosnak.
2013. márc. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szóval itt van ez:


[link]


Látod a feliratok mögötti 3 különböző színt? Nem azokra gondolok, amik keresztezik egymást a körökkel.

2013. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

fent piros,bal oldalt zold,jobb oldalt kek

Az R alatt bal oldalt citromsarga,hobb oldalt rozsaszin,kozottuk feheres,a feheres alatt meg vilagoskek

2013. márc. 15. 16:03
 9/11 A kérdező kommentje:
Jo?
2013. márc. 15. 16:03
 10/11 anonim ***** válasza:
De hisz ezeket jól láttad mind! :D
2013. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!