Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Elegen van a szemüvegből!...

Elegen van a szemüvegből! Valami alternatív gyógymód?

Figyelt kérdés

Távolra nem látok jól 2,5 a dioptria mind két szememen + cilinder is van az egyiken, de a legkisebb...

Későbbiekben olyan helyen szeretnék dolgozni ahol kizáró ok a szemüveg (látásprobléma)...

Műtéthez még fiatal vagyok... Valami szemtorna vagy ha itthon nem hordanám a szemüveget az segítene?? Esetleg ha sokat mondogatom magsmbak hogy javul a szemem?


Normális válaszokat, Köszi!!



2013. márc. 29. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem segít semmi! Ez nem olyan, amin otthoni módszerekkel változtatni lehetne. Akkor már rég minden szemüveges között gyakorlott módszerek lennének, hiszen alap esetben senki sem szeretné, hogy rossz legyen a szeme. Csak a műtét jöhet szóba.
2013. márc. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1-es köszi.

Azért van más hosszantartó gyógymód szerintem..

Egyik ismerősünk gyerekkora óta szemüveges és most 19 éves korára teljesen megjavult a látása.. Csak annyit csinált hogy az utolsó 1-2 évben nyáron teljesen nem- évközben meg csak ha muszáj volt akkor hordta a szemüveget...

Ill. jó pár évvel ezelőtt volt a fokuszban egy szemorvos aki 40 valahány évesen lerakta a szemüveget (ő is távolra nem látott jól) kollégái sem hitték el hogy hogy... Vmit mindig beszélt magának és sokat pislogott... De sajnos nem találom a neten sehol ezt a részt...

2013. márc. 29. 09:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A látás javulhat, szedj vitaminokat, élj egészségesen. Az teljesen mindegy hogy szemüveget hordasz vagy sem. Bár sokkal jobb lenne a kontaktlencse, természetesebb látást biztosít, nincs ott egy keret egész nap a fejeden. Az zavaró lehet.
2013. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm az eddigi válaszokat!

Már tegnap délután óta nem voltam rajtam a szemüveg és most hogy felvettem nagyon élesen látok benne.. :D

2013. márc. 29. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd sztorija is humbuk, meg az orvosé is. Ilyen nem létezik.
2013. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!