Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A FÉNYRE SÖTÉTEDŐ szemüveg...

A FÉNYRE SÖTÉTEDŐ szemüveg bevált nektek?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Megéri? Jól néz ki akkor is ha sötét? Nem zavar néha? Ha igen mikor, hol? Én is lehet olyat csináltatok, mert az Ofotértben 5Ezerrel drágább csak a másiknál, de mondta az optikus, hogy van egy icicpici alapszíne is, ami alig észrevehető pl bent egy tanteremben. Megérné vagy nem?? Vezetésnél utálom ha beletűz a nap a szemembe, ezért is golndoltam rá, meg talán akkor sűrűbben hordanám... Sokan írták, hogy amikor bementek az utcáról egy sötétebb helyiségbe, akkor le kellett venniük, mert zavaró volt, hogy nem világosodott ki hamar. Mivel "csak" 5ezerrel drágább a sima lencsénél,ezért gondolom ez a "rosszabbik" változat ezek közül a lencsék közül, mert 23ezer/pár. Nem néz ki gázul ha besötétedik?? Vélemény??????
2009. szept. 25. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van, elég drága volt, igaz én kerettel együtt vettem, nekem bevált. Ha nagyon süt a nap, akkor teljesen besötétedik, mint egy napszemcsi, de pl bent a lakásban nincs sötétebb szine. Nekem soha nem volt bajom, azzal ha bementem valahova, akkor zavaró volt, mert lassan világosodott ki. Én észre sem veszem ahogy váltogatja magát, világosról sötétre.
2009. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Évek óta ilyen a lencsém, nekem nagyon bevált :) Nem kell külön napszemüveg, nyáron mindig "optimálisak a látási viszonyok", míg a többiek csak hunyorognak vagy turkálnak a napszemüveg után ;) Barna és fekete árnyalatban létezik, mármost inkább a feketét ajánlanám, fiatalosabb hatást kelt.

Aztán hát, ha világos helyről lépsz be sötétbe, hirtelen kicsit fura, de szerintem elég hamar kivilágosodik, szóval ez nekem nem okozott soha problémát és még soha senki nem mondta, hogy gázul nézne ki, inkább csak csodálkoztak, hogy nahát, magától sötétedő szemüveg :) :) Én nagyon szeretem, mindig épp annyira sötétedik be, hogy jól lássak :) Ha van még kérdésed, írj bátran.

19/L

2009. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
szerintem eszméletlen gusztustalan:S ki se viálgosodik normLisan.:S
2009. szept. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3. akkor te vmi sz@rt kaphattál, érdekes módon az enyém, ha normális fények vannak, teljesen normális...
2009. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem csúnya.. Normális szemüveg sötét lencsével.. Arra ott van a napszemüveg... Én is szemüveges vagyok, de sose kéne fényre sötétedő...
2009. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Osztálytársaimnak volt (ikrek) és nekem akkoris furinak tűnt. Megkérdeztem őket, hogy szeretik-e vagy miért választották ezt? Mondták, hogy az anyukájuk erőltette, de egyébként gyűlölik. Teljesen fellélegeztek, mikor egyszer tesi órán véletlen széttört az egyiké, pár nappal később pedig a másiké is "tök véletlenűl".

Mindennek ellenére, lehet hogy praktukus. Ha szeretnéd vedd meg, végülis kinek mi tetszik. Nekem furcsa volt, de ez csak az én véleményem.

2009. szept. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nekem is nagyon bevállt a használata! Mint ahogy a többiek, én sem vettem észre, hogy mikor sötétül illetve világosul a szemüveglencse. Nyáron is nagyon praktikus valóban, amikor magától beállítódik a lencse a fényviszonyoknak megfelelően!

Én csak ajánlani tudom, de ha valakinek nem tetszik, az ne vegyen ilyet!

2009. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Engem rohadtul zavarna. A napos udvarról bemegyek a sötét suliépületbe, és bhúúúúú besötétül, kivilágosodik. Ú, soha!
2011. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

jaj de hülyék vagyok istnem

hát sztem sokkal jobb mint mindig cserélgetni a napaszemüveget meg egyaz akk nem is látsz ugy mint a szemüvegben

2011. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azóta már biztosan rég döntöttél. Azért szeretném megosztani a tapasztalataimat. Én nemrég vettem fényre sötétedőset, és nagyon jó. Nyáron zavarta a szememet az erős napsütés, de nem akartam még pluszba egy napszemüveget felvenni, vagy egy dioptriás napszemüveget venni. Praktikus és menő egyszerre. Csupán magabiztosan kell viselni - mint mindent. Nem néz ki gázul, ha besötétedik, hiszen napszemüvegként is funkcionál. Egyáltalán nem kell levenni, ha sötétebb helyiségbe lépsz, nem (csupán) napszemüveg. Ha levenném, nem sokat látnék. :D
2017. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!