Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse beleesett a...

Kontaktlencse beleesett a szappanos vízbe, de jól lemostam. Kb 5-10 mpig volt benne, betehetem?

Figyelt kérdés

A mosdóban volt egy szappanos vízzel teli tálka, és a mosdókagyló felett vettem ki a lencsémet. Beleesett a lencse + a tokot is véletlen belelöktem a szappanos vízbe...

jól elmostam és sok folyadékba beáztattam a lencsét. Sajnos ez az utolsó pár és kb. 2 hét mire megjön az újabb 6 db-os (2 * 6 dbos) csomag.

Ugye nem lesz semmi baja ha sok folyadékkal elmostam a tokot is, a lencséket is?


2013. ápr. 27. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A lencsének nem, csak a szemedet ne csípje a szappan... :(

Ha csípné, vedd ki, és tedd pár órára lencse-folyadékba.

2013. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmi bajod nem lesz, csak mosd le rendesen. nem akarok rossz példát írni, de volt, hogy véletlenül kontaktlencsével aludtam egy házibuli után véletlenül, vagy hogy pohárba, vízbe raktam, és másnap az alig pár csepp lemosó löttyömmel tisztogattam.. persze ezt ne csináld, de ha én ezeket "túléltem", neked sem lesz tőle bajod, főleg ha tényleg lemosogatod.:D
2013. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szívesen, máskor is.
2013. máj. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!