Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Rövidlátás esetén ha nem...

Rövidlátás esetén ha nem hordok szemüveget szédülhetek?

Figyelt kérdés
kellene de nem hordok mert zavar.A doki szerint nem szédülhetek azért mert nem látok jól.
2013. ápr. 28. 13:45
 1/6 Napsugar11 ***** válasza:
Akkor szédülhetsz, ha mellé még társul szemtengelyferdülés is. Egyéb esetben nem, szerintem...
2013. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 évig nem hordtam szemüveget 2,00-es dioptriára, még sosem szédültem. azóta azért váltottam kontaktlencsére.:)
2013. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem hát nem tudom sokan azt mondják a szemüveg hiány okozza mert sehol semmit nem találnak
2013. ápr. 28. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem hordtam szemüveget nagyon sokáig és gyakran szédültem, utána kontaktlencsém lett és azzal már jól látok, de ugyanúgy szédülök, szóval semmi köze nem volt hozzá, amúgy én is azt hittem hogy attól van. De tuti más oka van.
2013. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Napsugar11 ***** válasza:

A szédülés oka lehet még fiataloknál a rendszertelen táplálkozásból adódó vércukorszint leesése. Próbáld ki, hogy ilyenkor egy kis cukor segít-e? Ha igen, akkor attól van.


Okozhatja még a vérnyomás leesése is esetleg.


A fülben van egy egyensúlyozó szerv, a labirintus, annak a tágulata is okozhat szédülést, de én a másik kettőre gyanakodnék elsősorban.

2013. ápr. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Cukrot nézték jó a fület is de ha az is van amit mondasz azt semmilyen vizsgálat nem mutatja ki mondták az orvosnál:((
2013. ápr. 29. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!