Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehetséges, hogy új szemüvegné...

Lehetséges, hogy új szemüvegnél kiszárad nagyon a szemem?

Figyelt kérdés
Két napja lett kész az új szemüvegem. Első nap nagyon furcsa, szinte rossz volt, nehezen szokott hozzá a szemem. Másnap délutánra már nagyjából megszokta, de azóta úgy érzem, hogy folyton ég és kiszárad. Bár monitor előtt dolgozom, de ez hétvégén történnt, mikor egy percet sem töltöttem képernyő elött.

2013. ápr. 29. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy kicsit erősre sikerült a szemüveg? Velem is előfordult már, de nekem először könnyezett a szemem, aztán teljesen kiszáradt és égett.
2013. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem nem könnyezett. elvileg nem lett erős, alig változott. Látni is jól látok vele, élesen, csak mikor oldalra kell néznem, akkor "fura", kissé széédültem tőle. Most már hozzászokik lassan a szemem, de a szárazság megamradt. Szemcseppet használok, de szinte folyamatosan csöpögtetnék, de azért azt mégsem akarok. Köszi amúgy a választ :)
2013. ápr. 29. 10:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj tudatosan pislogni. Bár a pislogás feltételes reflex, csak szokás kérdése, és belejössz ebbe is.
2013. máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!