Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy működik a kontaktlencse?

Hogy működik a kontaktlencse?

Figyelt kérdés

-1,5-s mind két szemem, végülis nem probléma, mert elvagyok egésznap minden látásjavító nélkül, bár elég sokszor kellemetlen helyzetbe kerülök. Amikor vezetek, vagy gépezek hasonló tevékenységeknél hordok szemüveget, de hosszú távon nem tudom elviselni magamon. Hallottam, hogy nagyon sok ember használ kontaktlencsét, erről szeretnék érdeklődni, véleményeket gyűjteni.

Voltam szakboltban, ott azt mondták, negyedévenként kb 15.000. ezer forint, de ha rendeli az ember akkor sokkal olcsóbban jön ki.


[link]


megnéztem ezt az oldalt, de nem tudom értelmezni.


PLD: Air Optix Aqua (6 db), havi kontaktlencse


Az egész doboz egy hónapig elegendő 6 lencsével, vagy

egy lencse használható 1 hónapig, szóval összesen félévig jó a doboz?!


2013. máj. 5. 22:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem két hete van kontaktlencsém. Én is paráztam előtte. Mostanra egész jól megy a berakás, meg kivétel. Nekem is berakni könnyebb (elsőre megy), kivétel kicsit nehezebben megy, de már az is meg van pár kísérletből.

Illetve a tisztán tartása se gond, szívesen elpepecselek vele. :)

2013. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!