Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ofotért kontaktlencse akció!...

Ofotért kontaktlencse akció! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tényleg ingyenes.Regisztráltam,kaptam sms-t is.Ha elmegyek tényleg ingyenes lesz?

2013. máj. 9. 18:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is feltettem egy hasonló kérdést, mindenki azt írta, hogy voban létezik, én szerdán fogom megnézni :) tapasztalatok szerint a lencse nem a legjobb minőség, arra jó, hogy ragyere, szeretnél e lencset a továbbiakban :)
2013. máj. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én holnap megyek.Majd megírom mi volt?Legalább szemüveg nélkül is élesen fogok látni.Alig várom már,remélem jó lesz!!!!
2013. máj. 10. 15:19
 13/16 anonim ***** válasza:

Én ma voltam. Csináltak egy szemvizsgálatot, és az alapján rendelik meg a lencsét, ami kb.1 hét múlva érkezik meg (Debreceni ofotért) Nem volt még lencsém, de ki szeretném próbálni. Adnak egy számlát, amivel majd át lehet venni a lencsét, meg elvileg meg is tanítanak használni. A számlán kb. 16000 forintnyi tétel van feltüntetve, de a végén az akció miatt ez teljes mértékben nullázódik. Így tényleg nem kellett semmit fizetni.


Kíváncsi leszek milyen... A nő azt mondta, hogy 1 nap kb. 6-8 órát lehet a szemeden, szóval a szemüveget ne dobjátok el :)

2013. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindent amit leírtál.Én is voltam szombaton,de akkor nincs szemvizsgálat,úgyhogy Hétköznap kell visszamennem.
2013. máj. 13. 12:09
 15/16 anonim ***** válasza:
Voltál a vizsgálaton? Milyen volt? :)
2013. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én ma voltam :) Felírták adatokat, a kódot, amit kaptam kellett megadni. Majd vizsgálat, a szokásos szemészeti vizsgálat volt, 1 hét múlva meglesz a lencse :)
2013. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!