Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ciki ha valaki szemüveges?

Ciki ha valaki szemüveges?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Elmentünk a szemészetre, és azt mondták hogy kell szemüveg. Már folyamatban van az elkészítése. Ciki ha valaki egyik napról a másikra szemüveges lesz?

2013. máj. 12. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak olyan keretet válassz, ami jól áll, ne a divatot nézd.
2013. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
OK kössz a jó tanácsot
2013. máj. 12. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az egész ezen múlik.Ha jó keretet választasz az nem feltűnő,sőt kifejezetten jól is állhat.
2013. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató tanácsokat !!!
2013. máj. 13. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Mennyire van szükséged a szemüvegre?

Nekem távolra -1, közelre másfél dioptria lenne, de nem hordom. Ma már mindenkivel hordatnák, de nekem a szemorvosom is azt mondta hogy amíg nem zavar addig felesleges hordani. Nekem volt már 10%-os is a látásom szürkehályog miatt, és akkor se hordtam. Egyébként az hogy mi ciki, meg mi nem ciki egy baromság. Ne akarj már megfelelni a béna társadalom idióta elvárásainak. Ha úgy érzed hogy szemüveg nélkül neked nem jó akkor vegyél egyet.

2013. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok és fél éve kaptam szemüveget,(elég rossz a szemem úgyhogy muszáj hordanom) de nem volt gáz.Egyik órán felvettem és szünetben nem vettem le akkor mindenki kérdezgette hogy mikor lettem szemüveges,de megszokták és szeretem is,egyrészt mert végre látok,másrészt mert jól áll.Sokan mondták,hogy nélküle olyan"üres" az arcom és hogy feldobja.
2013. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kösszi az utolsó kettőnek megfogadom a tanácsaitokat egyépként minusz 5-ös kell
2013. máj. 26. 13:28
 8/9 A kérdező kommentje:
Boccs az elöbbi komment-et nem minus 5-ös kell hanem -0,5 egy kis különbség
2013. jún. 6. 16:36
 9/9 anonim ***** válasza:
hangyányi :))
2013. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!