Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A -3,25 és -2,5 ös szem...

A -3,25 és -2,5 ös szem nagyon rossz? Ráadásként a 3,25-ös szemem cylinderes.

Figyelt kérdés

Ha új szemüveget csináltatok,akkor a lencsém vastagabb lesz?

Válaszotokat előre is köszönöm.


2009. okt. 1. 19:26
 1/7 anonim válasza:

Nekem is hasonló a szemem, csak nekem az egyik -3,5-ös, a másik meg -2,5-ös. Háát, a lencse végülis nem annyira vastag, de mondjuk egy 0,5-öshöz képest eléggé. :)

Az enyém kb. fél centi vastag.

2009. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eléggé:-(

Kérhetsz vékonyított lencsét az optikusnál, ez többe kerül, és nem tudom, cilinderesben van-e.

2009. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem -3-as mindkettő. Egyáltalán nem vészesen vastag, nem kell aggódni. Viszont sajnos arra számíthatsz, hogy még romlani fog a szemed, amíg egyforma nem lesz a dioptria. Viszont a jó hír: nem kell szemműtétet csináltatni, mert valószínűleg 40 éves korod körül meg fog magától javulni. :)
2009. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem csináltatsz kontaktlencsét? Akkor nem kell a szemüveg vastagsága miatt aggódnod.
2009. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék kontaklencsét még egyelőre...

Meg talán egy kicsit félek is tőle...

Majd még meglátom,a szemüveggel elvagyok,nem zavar,bár most inkább a lézeres szemműtéten gondolkodok.

2009. okt. 1. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem -4.25 a másik meg nem tudom, valamennyivel rosszabb:D és mindkettő cilinderes. Hát én sokkal rosszabbul látok mint te, de azért a tiéd is elég rossz! Szemüvegből én mindig vékonyítottat kértem. Most kontaktlencsém van:P
2009. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én szemem -4.00es, és egyáltalán nem vastag a szemüvegem, igaz kontaktlencsét hordok.
2009. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!