Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemem be van gyulladva...

A szemem be van gyulladva szeptember óta?

Figyelt kérdés

használtam floxál tobradexet voltaren spersallerget

mindegyikból többször is rengeteg helyen voltam

Senki nem tudja mi a bajom be van vérezve a szemem

amikor sokáig használtam a dobradexet nagy mennyiségben majdnem elmúlt már csak halványan látszott eresnek a szemem de később vissza kialakult megint

már lassan két hónapja nem használok kontaktlencsét de a szemüveget nagyon nem szeretem És nem tudom mit csináljak hova menjek már sok orvosnál

voltam amikor az sztk-ás orvoshoz mentem teljesen vörös szemmel azt mondta bebeszélem magamnak nincs semmi baja aztán elkezdtem járni magánorvoshoz

de egyik helyen azt mondták sampont nyomjak a szemembe ez nekem nagyon abszurd Másik helyen kiforditották a szemem és rosszul lettem össze estem

voltam két másik helyen is ők nagyon kedvesek de ők se tudják mi a baj Kétségbe vagyok esve nagyon valaki tudna valakit ajánlani Budapesten vagy környékén?

De már az se baj ha az ország másik felén van csak valaki gyógyítsa meg köszönöm


2012. febr. 21. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. febr. 21. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélem, itt csak tudnak már rajtad segíteni!

Viszont, ha ennyire régóta gyulladt a szemed, akkor a kontaktlencsét még jobb, ha elfelejted egy ideig. Az egészség szerintem előbbre való, mint a kockázattal járó kényelem.

2012. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de a szemészeti klinikán is voltam felirt egy gyógyszert nem nagyon használt

most várok hogy mintát vegyenek a szememről

nagyon rosszul érzem magam emiatt nem tudok emberekkel beszélgetni mert mindig könnyezik a szemem olyan mintha sírtam volna és közbe véres a szemem és nem tudok tartani senkivel szemkontaktot

2012. febr. 22. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!