Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ti honnan vásároljátok a...

Ti honnan vásároljátok a kontaktlencséket?

Figyelt kérdés

optikustól, vagy internetes boltból?


csak mert ahol engem vizsgáltak be, ott pontosan a dupláját elkérnék a lencséimért, mint mondjuk itt:


www.lencsebolt.hu



2013. jún. 1. 13:12
 1/3 anonim válasza:
optikustól, szerintem az ilyesmit mindenképp jobb biztos helyről beszerezni, a szem nem játék! és nem is szereti annyira a kontaktlencsét, inkább vedd meg drágábban! én a gerő optikában veszem, az olcsóbb mint a vision express, és a bácsi is kedvesebb :)
2013. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Optikában és webshopból is ugyanazt kapod, szóval mindegy hol veszed. Nem értem miért félnek még mindig rendelni az emberek, mikor garancia meg minden van rá minden webshopban is.

Én rendeltem már sok webshopból, évek óta így veszem mert sokkal olcsóbb. Optilen.hu, yukka.hu, eoptika.hu, stb. Gyorsabban is megkapom mintha optikában rendelnék meg nekem, szóval mindenképp jobb.

2013. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanazt kapod a webshoppban, fele annyiért, ráadásul vasárnap megrendelem és hétfő reggel már kaptam az smst, hogy mehetek is érte..

amúgy eoptika.hu

2013. jún. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!