Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Honnan tudom megállapítani,...

Honnan tudom megállapítani, hogy kancsi vagyok-e?

Figyelt kérdés

Mert ha belenézek a tükörbe nem vagyok az, de láttam már olyan embereket, akik csak ritkán kancsalítanak, amúgy normális a tekintetük, de néha "bekancsulnak", tudnak kancsin nézni, de NEM DIREKT.


A kancsik érzik, hogy az adott pillanatban kancsin néznek vagy, mit lát egy kancsi ember?


És az tényleg igaz, hogy ha sok ideig DIREKT kancsin nézek akkor úgy maradok?


2013. okt. 14. 08:07
 1/1 anonim ***** válasza:
elöszöris miből gondolod hoyg az vagy ha tükörben nem vagy az és gondolom más sem szólt még. Kérdezd meg a szüleidet, barátaidat hogy ök látták-e már. Nem hiszem hogy ugy marad ha sokáig ugy nézel de azért nem tesz jót a szembnek, ha sokáig csinálod elkezd fájni stb. Ha kancsal lennél hidd el tudnál róla meg a szüleid is elvittek volna szemészhez, avgy szóltak volna a suliban stb.
2013. okt. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!