Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet hogy rossz szemüvegeket...

Lehet hogy rossz szemüvegeket írtak fel?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy mielőtt még 2-es szemüveget kaptam jól láttam szemüveg nélkül, amikor megkaptam a 2-est, szemüveg nélkül rosszabban láttam, fölirtak egy 3-ast, mégrosszabban láttam szemüveg nélkül, most megkaptam az 5öst, és alíg látok ha nincs rajtam? Mindig több helyre mentünk és alíg tudták bemérni. Lehet hogy rossz szemüvegeket kaptam? kb 3-4 éve vagyok szemüveges

távollátó vagyok, általában csak az órákon, otthon használom a szemüveget, cilinderes


2013. okt. 20. 00:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Az természetes hogyha leveszed a szemüveget akkor rosszabbul látsz. De ha szemüvegben jól láttál már a kettessel is akkor nem kellett volna egyre erősebb. 3-4 év alatt ilyen nagy mértékű romlás nem normális dolog. Nem ártana jobban kivizsgálni hogy mi van. Meg van akinek a szeme nem bírja hogy hol lát hol nem, tehát ezt hogy hol hordod a szemüveget hol nem. Ha nem szereted akkor használj kontaktlencsét...de egész nap, minden nap.
2013. okt. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!