Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Elfog menni a látásom?

Elfog menni a látásom?

Figyelt kérdés

Kb egy évvel ezelőtt a jobb szememre megvakultam és fél év volt mire vissza jött.

A doktor valami ilyet állapított meg, hogy :

háttér retinopatia és retinalis elváltozások

dg: Obesitas.Hypertonia.Susp.maculopathia hypert.od.susp.st.post.


Nem tudom ez mit jelent.

Most a napokban észre vettem, hogy megint kezd elmenni a látásom, a fél szememre nem látok jól.

És a szemgolyóm is fáj.Nem tudok oldalra nézni.


Mi lehet ez?

Ugyan az?

Szedjem a doxiumot megint, amit felírt akkor?


Cukrom 3,5

magas a vérnyomásom, de szedek rá gyógyszert.


Köszi előre is a válaszokat


28/L


2009. nov. 14. 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Csekély az esélye,hogy az övsömör belejátszik.

Igaza van annak,aki azt írta,a megoldás,hogy rendesen szeded a gyógyszereket,és odafigyelsz,méregeted a vérnyomásod,naplót vezetsz róla,mert kiderülhet az értékekből,hogy a szedett gyógyszer nem megfelelő,másik kell,így jóval megnöveled a hátralévő éveid számát,és minőségét.Ne csüggedj el,inkább vedd fel a harcot,hidd el menni fog.

2009. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
24%
Hosszú élet titka, hogy rendszeresen gyógyszerezd magad...na ez a durva.
2009. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem az a hosszú élet titka,hogy gyógyszerezed magad(ezt az előzőnek írom),de egy olyan betegségnél,mint például a magasvérnyomás,a gyógyszerek megnövelik az éveink számát.Leírom miért:a magasvérnyomástól agyvérzést,infarctust,stb.kaphatunk,amely betegségek ugye legtöbbször tragikus kemenetelűek.

Szóval,egy minden szempontból egészséges ember persze gyógyszerek nélkül éljen,ez egyértelmű,de vannak olyanok,akiknek fontos,hogy beszedjék..

2009. nov. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!