Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Meg is vakulhatok?

Meg is vakulhatok?

Figyelt kérdés

Kb. 1 és fél hónapja voltam szemészeten és feles szemüveget írt, úgy gondoltam, hogy az, úgy is gyenge, úgyhogy nem váltom ki. És most megint romlott a szemem vagyis én úgy érzem. Szemészetnél nem voltam mostanában. Nem hordok szemüveget, meg lehet vakulni ? Mert félek, hogy megvakulok. Meg amúgy sem szeretnék szemüveget hordani mert szarul is állna rajtam.

Előre is köszönöm a válaszokat! 14/F


2013. nov. 8. 18:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és még mellé, hamar kiszárad a szemem és könnyezni is szoktam.
2013. nov. 8. 18:21
 2/8 XxXxSaNyIxXxX válasza:
Kell az a szemüveg amit ki irtak akármilyen gyenge meg ilyen meg olyan. Ha meg akkarsz vakulni akkor nem kell de mindegy.Lesz egy csomo szemüveg ami neked jol fog állni hidd el!
2013. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kontaklencse az jó ?
2013. nov. 8. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Az is jó, de kell, hogy szemüveged is legyen, hogy ha nem bírja a kontaktlencsét a szemed, akkor is jól láss.
2013. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem nem kell szemüveget hordanom mert nem szeretnék. :///
2013. nov. 8. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vakulsz meg :DDD Romlik a látásod az lehet, de BIZTOS hogy nem vakulsz meg. Miért voltál a szemészeten? Zavart, hogy nem látsz rendesen? Mert ha igen, akkor hord. Ha nem, mert nem zavar és látsz nélküle is akkor nem muszáj hordani.
2013. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy nem igazán látok, de szemüveget nem akarnék hordani inkább kontaklencsét.
2013. nov. 8. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Az igazság hogy a szem romlik, ha hordasz szemüveget ha nem. Az nem változtat rajta, de megvakulni nem fogsz. Persze azért nem kellemes mikor a szembejövő anyádat nem ismered meg mert nem vagy hajlandó szemüveget hordani. Annyi vagány/divatos szemüveg van, tuti neked is jól állna valamelyik. Persze lehet kontaktlencséd is, ha a szüleid bírják fizetni, mert annyira nem olcsó dolog. Meg ha hamar kiszárad a szemed akkor nem is ajánlott.
2013. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!