Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha 14. 0 átmérőjű kontaktlencs...

Ha 14. 0 átmérőjű kontaktlencse helyett 14.2 átmérőjűt vettem, abból lehet valami gond?

Figyelt kérdés
Teljesen más egyébként ez a lencse, ha ráteszem az ujjamra, akkor egyszerűen, úgymond szétfolyik, lelapul egyből, értsd: alig lehet az ujjamon megállítani. A régiek nem ilyenek voltak. Mi lehet a baj vele? Köszi előre is a választ!

2013. nov. 16. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele, mas anyagú, mint amit eddig hasznaltal. A méret esetleg kényelmetlen lehet, de nem valószínű. Milyen lencse?
2013. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem volt olyan biofinity-s, amit eddig vettem, úgyhogy most PC Technology-sat vettem, igaz 500-al olcsóbb volt, most már értem is, hogy miért.
2013. nov. 16. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!