Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tíz év szemüveg után kontaktle...

Tíz év szemüveg után kontaktlencse. Hol éri meg csináltatni?

Figyelt kérdés
Tíz év szemüveg után úgy döntöttem, hogy áttérnék a kontaktlencsére. Tudnátok olyan boltot mondani ahol nem méregdrága és megéri ott csináltatni?

2014. jan. 14. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt laksz?

2014. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja, bocsi.. Pestre gondoltam
2014. jan. 14. 13:37
 3/5 anonim válasza:
Én tavaly váltottam közel 17 év szemüvegesség után lencsére. Bementem az első útba eső Ofotértbe (petőfihíd pesti hídfői), mondtam, mit szeretnék. Kaptam próbalencsét, betanítást stb, még vmi akció is volt (kb. mindig van), úgyhogy nem is vészes áron kaptam meg a "kezdőcsomagot" (talán 7k volt a három pár havi + folyadék), azóta meg netről rendelem még olcsóbban.
2014. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb minden optikába drágák a lencsék, mármint a jobb fajták mindenképp. De csak az elsőt kell ott venni, a többit már rendelheted a neten is jóval olcsóbban. Doboz alapján tudod majd milyen kell pontosan.

Én vizsgálati díj alapján választottam ki az optikát, van ahol 2500 ft volt, oda járok ha kell, az Ofotért meg 5000 ft-al a legdrágább, így oda nem megyek. A lencsék egyforma áron voltak mindenhol, max 100 ft eltérés volt itt-ott. Ja és folyadékot Rossmannban éri meg venni, mert ott a legolcsóbb, ha épp van. Mert hamar elkapkodják. Esetleg Müllerben, DM-ben is van.

2014. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ofotért-et kerüld nagy ívben.Pláne ha fantasztikus akciót hirdetnek.
2014. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!