Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet az, hogy 1-2...

Mitől lehet az, hogy 1-2 mp-re mindig megvillan a szemem előtt egy fekete folt majd eltűnik?

Figyelt kérdés

Csak a jobb szememnél.


Ez nem a tipikus foltocskák, hanem kb fél óránként megvillan.


2014. febr. 5. 12:38
 1/5 EuroSky válasza:

Nem próbálkoztál a szemészetre el menni , hogy ott pontosabb választ adjanak és kezelhessék a problémádat?

Szerintem meg éri ha elmentsz és megnézeted a szemedet !

2014. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Üdv!

Asszonykámnak hasonló élményei voltak.

Neki a problémát az okozta emlékeim szerint, hogy a szem folyadékában apró elváltozások voltak, amik megzavarták a látómezőt.

Talán a hályog kezdeti fázisa talán csak a kevés folyadékbevitel, de nem tudtak neki semmit javasolni ami megoldaná.

Menny el szemészhez, ha időben kiszűrik, talán tudnak vele valamit csinálni. Nála 1-1.5 év elteltével jött képbe a szemész.

(egyébként ez idősebb korban jellemző (50 felett), ő most 25...)

2014. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi ,hogy írtatok.

Tegnap kezdődött, s még nem voltam szemészeten, de elfogok menni minél hamarabb.


Én pedig 26 éves vagyok.

2014. febr. 5. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is azt javasolom menj a lehető leghamarabb a szemészetre. Ilyen esetben sürgősséggel fogadnak.
2014. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta csökkent ez a dolog. Délelőtt megyek.
2014. febr. 5. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!