Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kialvatlanság okozhat...

A kialvatlanság okozhat látászavart?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Elfárad a szemed. Nem véreres?


Próbálj többet aludni, ha ez sem használ, akkor csináltass vérképet és menj szemészhez!

2014. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre,mint,ha rosszabbul látnék.Jelenleg -2.5-ös szemüvegem van.Csak nagyon keveset alszok és próbálok benne reménykedni,hogy ez miatt van.Igazából,minél többet van rajtam a szemüveg,úgy érzem,annál rosszabbul látok,fárad a szemem.
2014. febr. 6. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán okozhat. Ettől függetlenül nézesd meg a szemedet.
2014. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általános iskolás koromban a körülmények miatt rendszeresen nem tudtam kialudni magam. -3 dioptriás szemüvegem lett nyolcadikos koromra. Azt nem tudom hogy a kettő összefüggött-e az esetemben, de a kérdésedet nagyon köszönöm, mert ismereteimet bővíteni fogom az internetről ezzel kapcsolatban. Amúgy gyanítom hogy okozhat tartós látászavart.
2014. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tartós kialvatlanság cukorbetegséget is okozhat. Az pedig, mint tudjuk, a látásromlás előszobája. Csak ebben az esetben tartós lesz a dolog.

Sokszor elmondtam már, de megismétlem: a tested egy sunyi, bosszúálló teremtmény. Sok mindent elkövethetsz ellene, látszólag simán tűri, de megjegyez mindent, és egyszer könyörtelenül benyújtja a számlát.

2014. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!