Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » MI történt velem? Most vettem...

MI történt velem? Most vettem észre!

Figyelt kérdés

Ha megmozdítom a szemem, a látóterem jobb felső sarkában egy felvillanó fényt látok - ugyanez pislogásnál.


Migrénes vagyok, először azt hittem, hogy így este az jön már elő, szerencsére nem, de ez jobban aggaszt, mert olvastam nem is rég retina leválásról! Mióta eszemet tudom van egy két üvegtesti homályom, de mostanában egyre több lett. Voltam szemésznél (1,5 hete) mindent rendben talált, koromnak megfelelő a szemem.


Szinte 100%-os a látásom, csak zavaró tényezők vannak. A homályok, de azokat már rég megszoktam, csak depisebb napokon zavarnak, de ez a fényvillanás most kicsit megijesztett. Retinaleválás, szakadás?


Holnap irány ismét szemész? :/



2014. febr. 5. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezzel a panasszal akkor ne hagyd ki ma a szemészt! Remélem nem szakadás, de a tünetek olyanok...
2014. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!