Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Rovidlatok valaszolnatok (? )

Rovidlatok valaszolnatok (? )

Figyelt kérdés
Az erdekelne,hogy ti akik rovidlatok vagytok,es kineztek egy tavolabbi pontot,amit ugye homalyosan lattok. Ha nem koncentraltok ersoen,csak becsukjatok a szemetek,kicsit ellazultok es majd kinyitjatok,akkor par pillanatra nem elesedik ki az adott pont?

2014. febr. 12. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2014. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor ha könnyes lesz egy kicsit a szemem.
2014. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
En mindig homalyosan latok :'D orulok ha szemuveg nelkul allo helyzetben latom a labfejem. Pedig csak -3 a dioptriam.
2014. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem -8,5 az egyik és -9,5 a másik szemem dioptriája + cilinder és szemtengelyferdülés. Így aztán szemüveg nélkül szó szerint az orromig se látok, nemhogy ilyen apróságokat még érzékelnék.:-((
2014. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Huu koszonom a gyors valasazokat. Erdekel ez a dolog,mivel ugy nez ki,hogy megint szuksegem lessz szemuvegre,eleg homalyosan latok tavolra,de a fentebb emlitett 'modszerrel' neha nagyon kielesedik a kep. Ha nem volna nagy keres a korotokat,ha elarulnatok :) Johetnek meg valaszok.
2014. febr. 12. 20:07
 6/9 anonim válasza:
Molt tolttem be harom napja 18. Es 4 eve ugyanolyan rossz a szemem.. Amugy orokre szemuvegesek maradunk? Ez nem javul meg csak lezeres mutettel?
2014. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
eunteuk :Igy utolag Boldog Szuletesnapot neked. :) Nem mondom,nem semmi,hogy ilyen korban ennyire rossz a szemed. En 17 vagyok,4osztalyban kaptam az elso szemuvegem. Majd 7-dikben 'tedtem le'a masodik szemuvegem.Azota nem hordok. Valoszinu,hogy csak a mutet segit,nem tudom. A szemtornarol hallottam meg,de nagyon megoszlanak errol a velemenyek.Szoval nem is tudom.. De nem tudom,most felek a szemuvegtol :P
2014. febr. 12. 21:13
 8/9 anonim válasza:
Koszi (: hat kontaklencset bevallalnam ha nem lenne ra allergias a szemem.. Igen tul kozelrol neztem a tv-t es nem hallgattam szuleimre.. Mar banom ((:
2014. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem,akkor még homályosabb.
2014. febr. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!