Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nyíregyházán lévő Szabolcs...

Nyíregyházán lévő Szabolcs optika nevű szalonról kinek mi a véleménye/tapasztalata?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy mennyire alaposak mennyire drágák a szemüvegeik ( pl az ofotért-hez képest).

2014. ápr. 1. 10:57
 1/1 anonim válasza:
Néhány hónappal ezelőtt vettem náluk egy komplett szemüveget. A kiszolgálás egyszerűen csapnivaló! Amikor a szemüveglencsékről kérdezősködtem, akkor az eladó flegma volt, és látszott rajta, hogy mindenáron az általuk favorizált márkát szeretné eladni mindenféle extra rétegzéssel. Az én igényeim nem nagyon érdekelték. Szemüvegkeretből egyébként elég kicsi a választék. Ráadásul a vásárolt szemüveghez még egy pár száz forintos törlőkendőt sem voltak hajlandóak adni, annak ellenére, hogy csak a lencsék több mint 50000 Ft-ba kerültek. Más helyeken mindig adtak hozzá spéci kendőt is! Szóval nagyon megbántam, hogy náluk vásároltam! És egyáltalán nem ajánlom senkinek sem ezt az üzletet.
2015. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!