Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szememben pár napja "úszik"...

Szememben pár napja "úszik" valami, mozog ahogy forgatom a szemem. Mitől fog elmúlni, és főleg mikor?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ilyen előfordulni, miután egyfolytában sokat mobiltelefonáltam. A mikrohullámok megölnek a sejtekből és az elhalt sejtek úszkálhatnak a szem folyadékában. A szem lassan gyógyul, de nekem el szokott múlni, a sejtmaradványok fel szoktak szívódni. Az időre nem emlékszem pontosan, de ne bánkódj ha csak hónapok múlva tűnnek el teljesen, a lényeg hogy nem maradandó, legalábbis nekem el szoktak tűnni.
2014. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az 1-es vagyok ismét.

Esetleg akkor is előfordulhat ilyen panasz, ha sokat ülsz katódsugárcsöves monitor előtt. Ezt azért említettem, mert még ma is előfordulhat ennek használata, láttam ma is valakinél ilyen monitort. Ma már viszonylag olcsón beszerezhető az LCD monitor, a szem épsége érdekében megéri.

2014. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Se nem mobiloztam, se nem néztem monitort. Órákon át szabadban voltam, és amikor beültem a kocsiba, hirtelen akkor lett. Ráadásul elég nagy volt. Qrvára zavaró.....
2014. máj. 3. 15:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha féreg úszik a csarnokvízben azt is láthatod. A mosómedve orsóférge a szembe is beköltözhet.
2014. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. máj. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A retina leválásának is lehet a jele, ha nem múlik el, fordulj szemorvoshoz!
2014. máj. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!