Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Már 3 éve azt mondja az...

Már 3 éve azt mondja az iskola doki hogy menjek el szemészetre de nem mentem el még mert nem merek szemészetre elmenni ott mijen vizsgálatok lesznek ha véletlenül rá veszem magam?

Figyelt kérdés
Meg nem akarok szemüveges lenni :(

2014. máj. 12. 15:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az a 65 ezer egy szemre vonatkozik és oda van írva, hogy teljes árat kell kifizetni másik szemre...csodakupon mondhatom
2014. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Jó de inkább a szemüveg mint a műtét de amugy akik irtak ti szemüvegesek vagytok?
2014. máj. 12. 16:08
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen, az vagyok.
2014. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
És mennyi idő alatt szoktad meg?
2014. máj. 12. 16:11
 15/21 anonim ***** válasza:
Pár óra alatt :)
2014. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben jártam, mint te, kérdező, aztán rávettem magam, vettem egy szemüveget, ami jól áll (mindenkinek van ilyen) és úgy kitágult a világ, mint állat, amiért hirtelen elkezdtem tényleg LÁTNI!!! :D
2014. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

én is szemüveges vagyok.

lencsét is hordhatsz 11 évesen, az osztálytársam is hord, és csak 1 évvel idősebb nálad, viszont a szemüveg ajánlatosabb.

és hidd el, sokkal, de sokkal jobb lesz, ha elmész arra a vizsgálatra. nekem évenként kell menni, és nyugodtan mondhatom, hogy már jó érzés menni, mert tudom, hogy ha anno nem mentem volna el vizsgálatra, akkor most már sokkal rosszabb lenne a helyzet. gyerünk, menj el. :)

hogy mit csinálnak? lesz egy tábla, ahol fentről lefele egyre kisebb és kisebb betűk lesznek nyomtatottan írva, azt el kell olvasnod. majd egy világító lámpával belenéznek a szemedbe, de annyi, hogy rávilágítanak, és egyáltalán nem fáj, és nem olyan érzés, hogy mindjárt megvakulsz, semmit se fogsz érezni. :D

ha szemüveg meg kell, akkor kell, ez ellen semmit se tehetsz.. elején tényleg szokatlan lesz, lesz aki rossz néven fogja venni az új külsődet, de pár napon belül meg fogod szokni te is, és a társaid is.

sok szerencsét. :)

2014. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Én is pont 11 évesen lettem szemüveges :)

A szemüveg szerintem karaktersebbé tesz, főleg ha az egy jól megválasztott keretű. (egyébként most nagyon divatosak a retro szemüvegek, és sok mindenkinek jól is állnak, épp egy ilyenre szeretnék beruházni)

Amióta szemüveges vagyok "szemüvegmániás" lettem, ha lehet ilyet mondani.

2014. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én is szemüveges vagyok, gyorsan megszoktam, jó érzés volt, hogy végre tisztán láttam.
2014. máj. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Én 13 éves vagyok és 4 éve kaptam az 1. szemüveget, most a 4. lesz. Először én se akartam, de megtaláltam a megfelelő keretet.

Mikor megkaptam, azt mondták, hogy fokozatosan kezdjem el hordani, de annyira megszerettem, hogy már a 2. naptól egész nap hordtam :D És minden évbe várom, hogy menjünk keretet nézni :) Szóval ne félj! Hamar megszokod. És tényleg, ahogy az előző mondta, a szemüveg karakteresebbé tesz ;)

2014. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!