Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Apró folt jelenik meg a...

Apró folt jelenik meg a látómezőben, mely kezd növekedni és a végén már csak azt látom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Úgy tudnám jellemezni mint amikor a tv-n elmegy az adás és az a zizgő szemcsés kép marad. pontosan ezt látom. van amikor csak fél oldalra megy el aztán szinte hirtelen elmúlik. 2 éve jelentkezett először akkor azt mondták,hogy fogamzásgátló miatt, amit abba is hagytam. Most viszont egy hete edzés közben újra jelentkezett , majd ma is kis fejfájás után. ( nem szedek semmit , a sziv bal billentyűje nem jól működik ) Szemészeten, ideggyógyászaton voltam.
2014. máj. 21. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy anyajegy lesz a szemeden , ezt szemműtéttel orvosolni tudják
2014. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen esetleg (bár szerintem nem)?

[link]


És meddig tart? Még arra gondoltam, hogy talán olyan mint ami nekem szokott lenni, ha hirtelen felállok, és nem jut vér az agyamba, kis sötét pontokat látok, de ez csak pár másodpercig tart. (?) De ezek nem növekszenek...

Ez, hogy először apró, aztán kezd növekedni, ez a migrén aurára jellemző, de azt nem így írtad volna le, mert az villódzik, mint a diszkógömb és nem egy kellemes dolog.

2014. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!