Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért idegesíti a szemem néha ez?

Miért idegesíti a szemem néha ez?

Figyelt kérdés
Időnként (viszonylag ritkán) de előfordul, hogyha valamire nagyon kell koncentrálni, abszurd példa, de olyan esetre gondolok, amikor egy sima fésű fogai között tisztítom ki, akkor elkezd idegesíteni a látvány, nem tudok koncentrálni a sok kicsi fogra és érzem, hogy muszáj becsuknom a szemem, mert már az agyam se bírja. Ma nem tudom már mire koncentráltam erősen, de oda jutottam, hogy a régi típusú fűtőtest fokait sem tudtam lefesteni, mert annyira idegesítette a szemem a sok egyforma fok, amin el kell igazodni. Mi lehet ez? Mással is van így?
2014. jún. 19. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes, és sajnos érdemben nem tudok válaszolni, de ismertem egy nőt, aki félt a sok kicsi kerek formától, például, ha egy nyaklánc össze volt kupacozva egy asztalon. Azt mondta, taszítja a sok kis köröcske. Vagy amikor a kisfia tanult írni, és sok-sok kört írt a füzetébe, rá sem tudott nézni. Felnőtt, férjezett, értelmes nő volt, nem hiszti volt.
2014. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!