Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez kayser fleischer gyűrű...

Ez kayser fleischer gyűrű lenne? (kép)

Figyelt kérdés
Meg vagyok ijedve, hogy Wilson kóros vagyok. [link]

#szem #gyűrű #kayser fleischer #wilson kór
2014. júl. 25. 04:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom megmondani, h az e. Viszont nálam is nemrég merült fel a Wilson-kór gyanúja, mert alacsony volt a szérum réz és cöruloplazmin, és magas a bilirubin. Ha gyanakszol, akkor lehet,h neked is meg kéne nézetned ezeket az értékeket.
2014. júl. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel Gilbert-kóros vagyok ezért a bilirubin szintem 2-3x akkora mint a normális. Lehet, hogy ez miatt ilyen a szemem? Esetleg Wilson-kór gyanú?
2014. júl. 27. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyönyörű KF gyűrűid vannak és valúszínűleg félre is vagy diagnosztizálva ezzel a Gilbert-kórral ... nálam is magas volt a bilirubin a lerakódott réz miatt. Egyéb tüneteid vannak?
2015. jan. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 thcr7kata válasza:
Nekem Wilson korom van. Eletem vegeig gyogyszereket kell szedjek, de mas kulonbseg nincs. Nem erzek magamon valtozast.
2015. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!