Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szép reggelt! Furcsa érzés a...

I.B.T. kérdése:

Szép reggelt! Furcsa érzés a gyengébbik szemben?

Figyelt kérdés

Néhány hete kezdtem érezni valami furcsát a bal (gyengébb) szememben. Olyan mint ha feszülne maga szemgolyó, olyan mintha "nehezebb" lenne. Nem tudom leírni, hogy pontosan milyen. Ha akarjátok még részletezem de kb ennyi amit tudok róla mondani. -3as és van egy kis szemtengelyferdülésem.


Másik kérdésem: 19 éves vagyok. A jobb szemem szinte tökéletes. Ha letakarom egy kendővel vagy valamivel a jobbost akkor attól még megerősödhet a bal? 3 éve van szemüvegem, olyan nagy változást nem vettem még észre a javulás tekintetében.


A válaszokat köszönöm!



2014. júl. 26. 08:31
 1/1 A kérdező kommentje:

Ja és: voltam 3 hónapja szemorvosnál, ott nem mondtak semmit amit még nem tudtam. Belevilágítottak, megnézték géppel, stb de azt mondták, hogy a szemüveg jó, nincs szükség se műtétre se semmire.

Régebben sokat TVztem és gépeztem. Ezt mára már mérsékeltem: este szoktam csak tvzni ha van rá időm, gépezni pedig napi olyan 6-7 óra, kb 2 órás felosztásban.

2014. júl. 26. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!